Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 955 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Rytuał na pozbycie się pecha

Zobacz co piszą inni

 

 

 

 

Czarownice i Magowie twierdzą że jest to niezawodny sposób na wyzbycie się pecha.

Nawet najwięksi racjonaliści przezywają  zwątpienie i mocno chwieje się w  osądach ich zdrowy rozsądek. Podświadomość  szepcze często natrętnie że to ; pech nieszczęście ,zobaczysz nie powiedzie Ci się , to się nie uda itp.

Więc przystępujemy do pozbycia się pecha . Na białej kartce napisz sobie pozbywam się pecha , wyrzucam go z mego domu i pracy szkoły itp. wyrzucamy go z każdego pomieszczenia , gdzie kolwiek przebywamy. Bierzemy teraz starą butelkę  z zamknięciem i stawiamy ją z gestem na serwetce na stole wkładamy do niej naszą kartkę z niepowodzeniami i pechem ,wlewamy odrobinę wody spirytusu  i miodu , ten rytuał robimy wczesnym rankiem lub o północy, wspaniałym gestem zapraszamy tam naszego pecha na ucztę , wkładamy go delikatnie do butelki robiąc gest taki jak byśmy tam wsypywali jakiś  proszek, jeżeli nie mamy butelki ze szczelnym zamknięciem, możemy ja zalakować woskiem.

Przy zamknietej butelce mówimy te słowa


-ODEJDZ PECHU ODEMNIE NA ZAWSZE I NIGDY JUŻ NIE WRACAJ DO MNIE SZCZESLIWEJ PODRÓZY, PLYŃ PŁYŃ AZ SIĘ ROZPŁYNIESZ I WIĘCEJ NAM JUŻ NIE BĘDZIESZ SZKODZIĆButelkę tą wrzucamy do rzeki , lub zakopujemy ja w lesie , lecz najbezpieczniejszą podróżą dla pecha będzie woda w której będzie się przyglądał i zapomni o nas . W nurtach rzeki może tam zobaczyć wiele ciekawych rzeczy i tam już pozostanie na zawsze. W ten sposób zaczynamy nasze nowe spokojne życie bez pecha.


 

 

 

 
Jeśli w Twoim domu słychać ciągle kłótnie, dopadają Was problemy finansowe i choroby, mogły to spowodować złe energie. Stary chiński rytuał feng shui zaleca przepędzić je solą i ryżem.


Sól w Chinach jest uważana za jeden z najbardziej skutecznych pochłaniaczy negatywnej energii, ryż natomiast składa się tam w darze błądzącym duchom, aby je obłaskawić.
Rytuały przeprowadza się tylko wtedy, kiedy obecność ciemnych energii jest wyraźnie odczuwalna, albo gdy przeprowadzamy się do nowego mieszkania czy domu i nie wiemy, kto tam przed nami mieszkał. Oczyszczanie należy robić samemu. Napełni ono dom czystym światłem. Los zacznie się wtedy do nas uśmiechać, a marzenia i plany nabiorą realnych kształtów.

Obsypywanie ścian

Podczas tego rytuału mistrzowie feng shui zalecają trzymać w lewej ręce miniaturkę chińskiej świątyni – pagody, podczas gdy prawą ręką rozrzuca się ryż i sól. Trzymanie pagody nie jest jednak konieczne.

  1. Przygotuj ok. kilograma mieszanki soli i ryżu.
  2. Jeżeli mieszkasz w domu wolno stojącym, obejdź go z zewnątrz, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, sypiąc wzdłuż ścian ryż z solą. Jeśli mieszkasz w bloku, ten punkt pomijasz.
  3. Przejdź do mieszkania, syp mieszankę wzdłuż ścian, zaczynając od drzwi wejściowych i przechodząc z pokoju do pokoju. Kiedy wrócisz do drzwi wejściowych, rzuć trzy garstki soli i ryżu przez próg – z mieszkania na zewnątrz i trzy następne – z zewnątrz do środka.
  4. Nazajutrz zbierz wszystko odkurzaczem i natychmiast wyrzuć worek.


Błogosławienie domu
Do tego rytuału potrzebne są zdjęcia wszystkich domowników oraz zwierząt domowych, gruba sól, gliniana miseczka i tyle kadzidełek cytrynowych, ile jest pomieszczeń w domu. Najlepiej jest go przeprowadzić w sobotę, przy ubywającym Księżycu (III i IV kwadra – najbliższe: od 10 do 22 sierpnia).

  1. Na dłoni połóż zdjęcia – jedno na drugim. Postaw na nie miseczkę wypełnioną solą.
  2. Pójdź do pomieszczenia najbardziej oddalonego od drzwi wejściowych. Stań na środku i powiedz: „W tej soli jest czystość, energia, życie i spokój. Wzywam wszystkie negatywne energie, aby natychmiast opuściły pomieszczenie, które błogosławię”.
  3. Wysyp na podłogę garstkę soli i przejdź do następnych pomieszczeń. W każdym powtórz wszystko tak, jak w punkcie 2.
  4. We wszystkich pomieszczeniach zapal cytrynowe kadzidełko.
  5. Kiedy kadzidełka się wypalą, zmieć sól z pomieszczeń. Rób to zawsze w kierunku drzwi wejściowych.
  6. Zbierz sól szufelką do worka na śmieci (nie dotykaj jej rękami!) i wyrzuć jak najdalej od domu.

Namawiam do wypróbowania skuteczności tych rytuałów – nie są kosztowne, nie zabierają zbyt wiele czasu, a Chińczycy wielokrotnie udowodnili, że feng shui potrafi zmieniać los na dobry. Nawet wielkie korporacje azjatyckie zatrudniają specjalistów od feng shui, by ich firmom się powodziło.

Afirmacja - w psychologii pojęcie to dotyczy zazwyczaj zdań wpływających na poziom samoakceptacji. Afirmować swoją osobę to stymulować rozwój osobisty, poprzez akceptację siebie. Polega zazwyczaj na powtarzaniu pozytywnych twierdzeń na temat własnej osoby, co ma prowadzić do identyfikacji z ich treścią. Afirmacja jako psychotechnika wykorzystuje mechanizm autosugestii i medytacji w celu wzmacniania poczucia akceptacji u osoby ją stosującej. Twoje doświadczenia to ogrom nieocenionego bogactwa, jakie w sobie nosisz. Nieraz upadałeś, wznosiłeś się, płakałeś, śmiałeś - kochałeś czy... nienawidziłeś... Byłeś najedzony - głodny, bogaty - biedny... tak... To samo życie! Jednak coraz trudniej jest w ogromie pędu odnaleźć swoje własne - najcenniejsze wartości... Szukasz wszędzie, gonisz, pracujesz, starasz się być jak najbardziej zaradny... czasami Ci to nawet wychodzi!

Jednak przychodzi taka chwila, gdzie w głębokiej zadumie natrętna myśl kotłuje się w sercu: CO DALEJ?... Z jednej strony masz już wszystko - z drugiej wciąż biegasz, szukasz, pracujesz... Twoja rodzina, praca, przyjaciele często równa się TWOJA SAMOTNOŚĆ...

W takiej chwili właśnie nieoceniona pomocą będzie dla Ciebie ta płyta! Zebrane przez Małgosię Sochaczewską, czytane przez Alicję Chrzanowską z podkładem najpiękniejszej muzyki relaksacyjnej - MODLITWY ŚWIATŁA - rozjaśnią każdy, nawet najciemniejszy mrok! Pozwól sobie na odrobinę jasności! Dla siebie, dla swojej duszy, serca... Niech ten zdrowy „egoizm" rozjaśni Twoje wnętrze tak mocno, aż staniesz się Światłem! To nie żart! Być Światłem to pozwolić przejawić się swojej duszy - pozwolić przejawić się sobie samemu takim, jakim się jest naprawdę !
Takim, jakim stworzył Cię Bóg...


Modlitwa poranna oraz egzorcyzm

Modlitwa egzorcyzm:

W imię Boga + w Trójcy Jedynego, w imię Ojca + Syna i Ducha Świętego,

uciekajcie złe duchy z tego miejsca, nie patrzcie, nie słuchajcie, nie niszczcie,

i nie wprowadzajcie zamieszania do naszej pracy i naszych planów, które poddajemy zbawczemu projektowi Boga. Nasz Bóg jest waszym Panem i rozkazuje wam:

Oddalcie się i nie wracajcie więcej tutaj. Amen.
Boże, Najwyższy nasz Panie, Twoją Boską mocą uczyń nas niewidzialnymi

dla naszych wrogów!
Święty Michale Archaniele, który wraz z Aniołami Zwyciężyłeś szatana w niebie,

dopomóż nam zwyciężyć go na ziemi.

Z krzyżem trzymanym w dłoniach odmawiamy: 14 x Ojcze nasz,

Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu, następnie z racji ran Jezusa 5 x

te modlitwy oraz na koniec raz za Papieża.


 

Modlitwa do Anioła :Miły Bogu Aniele, który mnie,
pod Twoją świętą opiekę oddanego,
od początku mego życia bronisz,
oświecasz i mną kierujesz;
czczę Cię i kocham jako mojego patrona i Opiekuna.
Twojej opiece zupełnie się oddaję, proszę Cię pokornie,
abyś mnie nie opuszczał, choć jestem niewdzięcznym
i przeciw świętym natchnieniom Twoim wykraczam;
lecz abyś mnie, gdy błądzę, łaskawie poprawiał,
gdy upadnę, podźwignął,
nieumiejętnego nauczał;
strapionego pocieszał,
w niebezpieczeństwie zostającego ratował,
aż mnie do wiecznej szczęśliwości w niebie doprowadzisz.
Amen.
DO  ANIOŁA STRÓŻA 

Miły Bogu Aniele, który mnie pod Twoją świętą opiekę oddanego, od początku mego życia bronisz, oświecasz i mną kierujesz. Czczę Cię i kocham jako mojego Patrona i Opiekuna, Twojej opiece zupełnie się oddaję. Proszę Cię pokornie, abyś mnie nie opuszczał choć jestem niewdzięczny i przeciw świętym Twoim natchnieniom wykraczam, lecz abyś mknie gdy błądzę – łaskawie poprawiał, gdy upadnę – podźwignął, nieumiejętnego – nauczał, strapionego – pocieszał, w niebezpieczeństwie zostającego – ratował, aż mnie do szczęśliwości w niebie doprowadzisz. Amen

 

oceń
85
21


Komentarze do wpisu

Tutaj pozostaw swoj slad

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Licznik odwiedzin:  88 708  

O moim bloogu

Na tym blogu dowiecie się wielu ciekawych rzeczy na temat wróżb magii czarów klątw i uroków wrozby magia klatwy uroki czary gusla zabobony wszystko na ten temat .

Statystyki

Odwiedziny: 88708

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Favore.pl